Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/gualta.com/httpdocs/core/resources/brorwser-support.php on line 67
Matx Play El duc de Gualta
Aquest lloc web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir-li una millor experiència i servei.
Al navegar o utilizar els nostres serveis l'usuari accepta l'ús que fem de les 'cookies'.Més informació [Tanca aquest missatge]
Apunta't i juga
Tècnica i habilitat a prova

El Duc

 

EL DUC DE GUALTA

El Duc és una competició matx play que es juga a Gualta i consisteix en una primera fase de grups i una segona d'eliminació. En aquesta primera edició participen fins a 67 jugadors. Quatre jugadors de cada grup passaran a la segona fase. En les classificacions adjuntes es pot veure el balanç de cada jugador (victòries-empats-derrotes).

EDICIÓ 2022/23

Podeu descarregar-vos el reglament al final de la pàgina.

 

 

RESULTATS edició 2021/22
*Retirades:
Sheena Holtkamp (motius personals) - 29/11/21
Siso Vidal (lesió) - 13/12/21
Toni Matés (motius mèdics) - 18/12/21
Richard Jackson (lesió) - 20/12/2021
Miroslaw Genschka (motius personals) - 25/12/2021
Quim Masos (lesió) - 27/12/2021
Edu Vilà (motius laborals) - 11/1/2022
Roger Alós (lesió, 1 mes de baixa) - 14/1/2022
Tobias Mostazo (motius personals) - 30/1/2022
Pere Capdevila (motius laborals) - 27/2/2022

 

RESULTATS 1a FASE:

13/11: Carles Millan a Manel Andújar (8 & 7)
13/11: Sergi Alós a Alonso Navarro (3 & 2)
13/11: Josep Martínez Martos a Steve Allen (4 & 3)
13/11: Josep Gurillo a Jordi Barba (6 & 5)
13/11: David Aballanet a Alba Alós (3 & 2)
13/11: Marc Dalmau a Sue Guinn (4 & 3)
15/11: Paul Henry Best a Mike Guinn (4 & 3)
16/11: Àlex Fuente a Jap Sweijen (9 & 7)
16/11: Carles Millan a Tobias Mostazo (6 & 4)
17/11: Jordi Miret a Aleix Riera (2 & 1)
17/11: Paco Carrion a Sue Guinn (2up)
17/11: Àngels Navas a Mike Guinn (3 & 2)
19/11: Jordi Miret a Edu Vilà (5 & 3)
23/11: Marc Dalmau a Paco Carrion (4 & 2)
23/11: Barry Coomber a Ken Samson (8 & 7)
27/11: Fernando Cano a David Aballanet (5 & 4)
27/11: Josep Gurillo a Pedro Viscasillas (4 & 3)
27/11: Juan Martinez Martos a Mike Guinn (6 & 4)
28/11: Martyn L. Cunane a Sheena Holtkamp (2 & 1)
28/11: Diego Cano a Marc Patterson (9 & 8)
28/11: Jose Santos a Pedro Samblas (2 & 1)
29/11: Jose Esteban a Sheena Holtkamp (retirada)
29/11: Luis J. Martinez a Sheena Holtkamp (retirada)
30/11: Jordi Baños a Ken Samson (6 & 4)
30/11: Pedro Viscasillas a Jane Coomber (5 & 3)
1/12: Dani Giménez a Martí Artigas (1up)
2/12: Soraya Lassal a Martí Artigas (2 & 1)
3/12: Josep Iglesias a Quique Echevarria (6 & 4)
3/12: Sami Portell a Abdel Laatyaoui (9 & 7)
4/12: Luis J. Martinez a Martyne Cunane (5 & 4)
4/12: Juan Paz a Enric Rovirosa (5 & 3)
4/12: Jane Coomber a Jordi Barba (5 & 3)
4/12: Juan Martínez Martos a Paul Henry Best (5 & 4)
6/12: Pedro Samblas a Àlex Fuente (1up)
6/12: Pedro Samblas a Jap Sweijen (8 & 6)
6/12: Nil Artigas a Marc Patterson (4 & 2)
6/12: Diego Cano a Albert Giol (1up)
6/12: Jordi Corominas a Manel Garrido (3 & 2)
7/12: Soraya Lassal a Dani Giménez (2up)
7/12: Tobias Mostazo a Manel Andújar (2 & 1)
7/12: Josep Iglesias a Alonso Navarro (6 & 5)
7/12: Barry Coomber a Jordi Baños (9 & 7)
7/12: Sami Portell a Marc Devesa (7 & 5)
8/12: Juan Paz a Toni Matés (6 & 5)
8/12: Jordi Baños a Josep Martinez Moreno (2up)
8/12: Josep Gurillo a Jane Coomber (4 & 3)
8/12: Jose Santos a Jap Sweijen (8 & 6)
8/12: Jose Santos a Àlex Fuente (5 & 3)
8/12: Aleix Riera a Emma Artigas (6 & 4)
11/12: Jordi Barba a Pedro Viscasillas (6 & 5)
11/12: Quique Echevarria a Alonso Navarro (4 & 2)
11/12: Josep Martinez Moreno a Ken Samson (retirada)
11/12: Soraya Lassal a Roger Alós (9 & 8)
12/12: Fernando Cano a Emili Garcia (4 & 2)
12/12: Clara Martínez a Manel Garrido (5 & 4)
13/12: Clara Martínez a Siso Vidal (retirada)
13/12: Manel Garrido a Siso Vidal (retirada)
13/12: Jordi Corominas a Siso Vidal (retirada)
18/12: "Miro" Genschka a Toni Matés (retirada)
18/12: Joan Masanas a Toni Matés (retirada)
18/12: Enric Rovirosa a Toni Matés (retirada)
18/12: Marc Devesa a Abdel Laatyaoui (4 & 3)
19/12: Barry Coomber a Josep Martinez Moreno (6 & 4)
20/12: Tobias Mostazo a Richard Jackson (retirada)
20/12: Manel Andújar a Richard Jackson (retirada)
20/12: Carles Millan a Richard Jackson (retirada)
22/12: Àngels Navas a Paul Henry Best (2up)
23/12: Jordi Corominas a Clara Martínez (4 & 3)
25/12: Juan Paz a Miroslaw Genschka (retirada)
25/12: Joan Masanas a Miroslaw Genschka (retirada)
25/12: Enric Rovirosa a Miroslaw Genschka (retirada)
27/12: Àngels Navas a Juan Martínez Martos (1up)
27/12: Txell Alós a Quim Masos (retirada)
27/12: Steve Allen a Quim Masos (retirada)
27/12: Josep Martínez Martos a Quim Masos (retirada)
28/12: Xicu Fuster a Paco Carrion (1up)
29/12: Martí Artigas a Pere Capdevila (4 & 3)
29/12: Emili Garcia a David Aballanet (5 & 3)
29/12: Marta Fuster a Abdel Laatyaoui (6 & 4)
29/12: Xicu Fuster a Sue Guinn (3 & 2)
30/12: Marc Dalmau a Xicu Fuster (2 & 1)
30/12: Marta Fuster a Marc Devesa (3 & 1)
30/12: Sergi Alós a Quique Echevarria (1up)
31/12: Emili Garcia a Alba Alós (5 & 4)
31/12: Diego Cano a Nil Artigas (4 & 3)
31/12: Steve Allen a Txell Alós (5 & 3)
2/1: Juan Paz a Joan Masanas (6 & 5)
2/1: Fernando Cano a Alba Alós (6 & 5)
2/1: Josep Martínez Martos a Txell Alós (8 & 7)
3/1: Marta Fuster a Josep Maria Alós (10 & 8)
4/1: Jordi Miret a Emma Artigas (7 & 5)
4/1: Martí Artigas a Roger Alós (10 & 8)
7/1: Sami Portell a Josep Maria Alós (9 & 7)
7/1: Soraya Lassal a Pere Capdevila (7 & 6)
7/1: Josep Iglesias a Sergi Alós (3 & 2)
8/1: Abdel Laatyaoui a Josep Maria Alós (3 & 2)
9/1: Marc Devesa a Josep Maria Alós (6 & 4)
9/1: Nil Artigas a Albert Giol (6 & 5)
11/1: Emma Artigas a Edu Vilà (retirada)
11/1: Aleix Riera a Edu Vilà (retirada)
12/1: Albert Giol a Marc Patterson (2up)
14/1: Sami Portell a Marta Fuster (5 & 4)
14/1: Pere Capdevila a Roger Alós (retirada)
14/1: Dani Giménez a Roger Alós (retirada)
15/1: Enric Rovirosa - Joan Masanas (empat tècnic)
15/1: Dani Giménez - Pere Capdevila (empat tècnic)
15/1: Jose Esteban - Martyne Cunane (empat tècnic)
15/1: Jose Esteban - Luis Javi Martínez (empat tècnic)


RESULTATS ELIMINATÒRIA 32ens:

Soraya Lassal a Alonso Navarro (7 & 6) 
Nil Artigas a Jane Coomber (1up)
Aleix Riera a David Aballanet (5 & 4)
Clara Martínez a Quique Echevarria (1up)
Jose Esteban a Manel Andújar (2up)
Fernando Cano a Abdelhay Laatyoaui (7 & 6)
Jordi Miret a Marc Patterson (7 & 6)
Jordi Corominas a Mike Guinn (3 & 2)
Marc Dalmau a Sue Guinn (3 & 1)
Àlex Fuente a Joan Masanas (8 & 7)
Josep Iglesias a Jap Sweijen (7 & 6)
Emili Garcia a Pedro Viscasillas (4 & 2)
Diego Cano a Josep Maria Alós (8 & 6)
Pedro Samblas a Paul Henry Best (5 & 3)
Jose Santos a Alba Alós (4 & 3)
Dani Giménez a Martyne Cunane (5 & 4)
Txell Alós a Tobias Mostazo (retirada)
Josep Gurillo a Ken Samson (8 & 6)
Sergi Alós a Josep Martínez Moreno (3 & 1)
Marta Fuster a Martí Artigas (4 & 2)
Jordi Barba a Enric Rovirosa (2 & 1)
Marc Devesa a Steve Allen (3 & 2)
Manuel Garrido a Xicu Fuster (1up)
Juan Martinez Martos a Paco Carrion (6 & 4)
Luis Javier Martínez a Albert Giol (2up)
Àngels Navas a Pere Capdevila (retirada)
Emma Artigas a Jordi Baños (1up en el 1er forat de desempat)


RESULTATS ELIMINATÒRIA 16ens:

Josep Ramon Portell a Àlex Fuente (2 & 1)
Marc Dalmau a Clara Martínez (3 & 1)
Jose Santos a Pedro Samblas (1up)
Diego Cano a Jose Esteban (4 & 3)
Josep Iglesias a Txell Alós (8 & 6)
Carles Millan a Jordi Barba (5 & 4)
Juan Paz a Manuel Garrido (6 & 5)
Josep Martínez Martos a Sergi Alós (4 & 3)
Barry Coomber a Dani Giménez (3 & 2)
Soraya Lassal a Emili Garcia (3 & 2)
Juan Martinez Martos a Luis Javier Martinez (3 & 2)
Jordi Corominas a Nil Artigas (2up)
Jordi Miret a Marc Devesa (1up)
Aleix Riera a Àngels Navas (1up)
Fernando Cano a Marta Fuster (1up)
Josep Gurillo a Emma Artigas (9 & 8)


RESULTATS ELIMINATÒRIA DE 8ens:

Marc Dalmau a Carles Millan (2up)
Jordi Corominas a Juan Paz (1up)
Barry Coomber a Juan Martinez Martos (2 & 1)
Josep Martinez Martos a Soraya Lassal (2 & 1)
Aleix Riera a Josep Ramon Portell (1up)
Josep Gurillo a Jose Santos (3 & 2)
Diego Cano a Jordi Miret (7 & 6)
Fernando Cano a Josep Iglesias (3 & 1)


RESULTATS ELIMINATÒRIA DE 4rts:

Josep Martínez Martos a Jordi Corominas (3 & 1)
Diego Cano a Marc Dalmau (4 & 3)
Josep Gurillo a Aleix Riera (4 & 3)
Fernando Cano a Barry Coomber (2n forat de desempat)


SEMIFINALS:

Fernando Cano a Josep Martínez Martos (2 & 1)
Josep Gurillo a Diego Cano (2 & 1)


FINAL JÚNIOR: Clara Martínez a Nil Artigas (1up)
FINAL FEMENINA: Àngels Navas a Soraya Lassal (2 & 1)
FINAL SÈNIOR: Jordi Corominas a Carles Millan (3er forat de desempat)


3ER/4RT LLOC: Diego Cano a Josep Martínez Martos (3 & 2)
FINAL: Ferrnando Cano a Josep Gurillo (2up)


CAMPIÓ: FERNANDO CANO 




 

 

1A FASE DE GRUPS

Grup “Joel Girbau”

 

Juan Paz (4-0-0)

Enric Rovirosa (2-1-1)

Joan Masanas (2-1-1)

"Miro" Genshka (1-0-3)*

Toni Matés (0-0-4)*

Grup “Josep Iglesias”

 

Sami Portell (4-0-0)

Marta Fuster (3-0-1)

Marc Devesa (2-0-2)

Abdel Laatyaoui (1-0-3)

Josep Maria Alós (0-0-4)

Grup “Barry Coomber”

 

Soraya Lassal (4-0-0)

Dani Giménez (2-1-1)

Martí Artigas (2-0-2)

Pere Capdevila (1-1-2)

Roger Alós (0-0-4)*

Grup “Àlex Albinyana”

 

Jose Santos (3-0-0)

Pedro Samblas (2-0-1)

Àlex Fuente (1-0-2)

Jap Sweijen (0-0-3)

Grup “Carles Vilardell”

 

Barry Coomber (3-0-0)

Jordi Baños (2-0-1)

J. Mart. Moreno (1-0-2)

Ken Samson (0-0-3)

Grup “Marçal Moré”

 

Jordi Corominas (3-0-0)

Clara Martínez (2-0-1)

Manel Garrido (1-0-2)

Siso Vidal (0-0-3)*

Grup “Jaume Vidal”

 

Jo. Mart. Martos (3-0-0)

Steve Allen (2-0-1)

Txell Alós (1-0-2)

Quim Masos (0-0-3)*

Grup “Marc Lloret”

 

Jordi Miret (3-0-0)

Aleix Riera (2-0-1)

Emma Artigas (1-0-2)

Edu Vilà (0-0-3)*

Grup “Enric Sanz”

 

Carles Millan (3-0-0)

Tobias Mostazo (2-0-1)

Manel Andújar (1-0-2)

Richard Jackson (0-0-3)*

Grup “Eric Puig”

 

Fernando Cano (3-0-0)

Emili Garcia (2-0-1)

David Aballanet (1-0-2)

Alba Alós (0-0-3)

Grup “David Riera”

 

Àngels Navas (3-0-0)

Juan M. Martos (2-0-1)

Paul Henry Best (1-0-2)

Mike Guinn (0-0-3)

Grup “Albert Gironès”

 

Luis Javi Martinez (2-1-0)

Jose Esteban (1-2-0)

Martyne Cunane (1-1-1)

S. Holtkamp (0-0-3)*

Grup “Fernando Cano”

 

Josep Gurillo (3-0-0)

Jordi Barba (1-0-2)

Jane Coomber (1-0-2)

Pedro Viscasillas (1-0-2)

Grup “Jordi Salvà”

 

Marc Dalmau (3-0-0)

Xicu Fuster (2-0-1)

Paco Carrion (1-0-2)

Sue Guinn (0-0-3)

Grup “Marta Farrés”

 

Josep Iglesias (3-0-0)

Sergi Alós (2-0-1)

"Kike" Echevarria (1-0-2)

Alonso Navarro (0-0-3)

Grup “Pilar Montero”

 

Diego Cano (3-0-0)

Nil Artigas (2-0-1)

Albert Giol (1-0-2)

Marc Patterson (0-0-3)

       

 

Us podeu descarregar el reglament aquí:

Descàrregues recomanades:

📄 Reglament El Duc de Gualta v2